Produkty Consumer Healthcare

Divize Consumer Healthcare společnosti GSK pokrývá hlavní oblasti volně prodejných léků a produktů ústní a intimní hygieny. Portfolio výrobků se každý rok významně rozrůstá o nové kvalitní přípravky v rámci jednotlivých produktových kategorií a vychází tak vstříc svým zákazníkům.

Pro zobrazení příbalového letáku použijte výběrový box, který je umístěný v pravé části této stránky.

Analgetika – léky proti bolesti a horečce

Panadol je lék proti bolesti a horečce obsahující paracetamol. Štíhlé potahované tablety usnadňují polykání a nezanechávají nepříjemnou chuť v ústech. Jedná se o šetrný přípravek, který nedráždí žaludek a lze ho užívat nalačno. Více na www.panadol.cz

Léky proti chřipce a nachlazení

Coldrex je specialistou na řešení různých problémů při chřipce a nachlazení. V portfoliu Coldrex nalezneme převážně multisymptomatické přípravky, které snižují teplotu, tlumí bolest, uvolňují ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a zároveň přinášejí celkovou úlevu, ale například i pastilky proti bolesti v krku, nebo sirup na odkašlávání.

Libenar usnadňuje dýchání a spánek miminek při rýmě a ucpaném nosu. Šetrné nosní kapky Libenar jsou vhodné pro všechny děti již od narození. Praktické sterilní ampule pro každodenní použití.Volný dech lepicí páska s patentovanou reflexní pružinou. Po upevnění na nos vyvíjí dvě pružiny slabý tah směrem vzhůru, rozevírají nosní cesty a zlepšují tak průchodnost nosu. Optimální využití při nachlazení a alergiích pro zlepšení průchodnosti nosu a lepší spánek.

Cetebe vitaminy a multivitaminy

Přípravky Cetebe představují spolehlivý způsob, jak podpořit přirozenou imunitu a zásobit tělo vitaminy po celý den. Díky speciální formě tzv. mikropelet vynikají na rozdíl od běžných tablet unikátní technologií postupného uvolňování, která zajišťuje vstřebávání cenných látek do krevního oběhu po dobu až 12 hodin.

Přípravky na odvykání kouření

NiQuitinCQ představuje efektivní prostředek odvykání kouření, který dodává do těla nikotin místo cigaret, a tím potlačuje abstinenční příznaky doprovázející odvykání kouření. Náplast NiQuitinCQ nalepená na kůži uvolňuje nikotin po dobu 24 hodin, v dostatečné míře a rychle díky unikátní membráně SmartControl®, jediné svého druhu na světě. Pastilky NiQuitinCQ snižují do 5 minut chuť na cigaretu a pomáhají odvykajícímu kuřákovi překonat momentální chuť na cigaretu.

Výrobky ústní hygieny

Až 40 % lidí trpí citlivými zuby, které bolestivě reagují na horké a studené podněty. Sensodyne představuje portfolio terapeutických zubních past, které díky klinicky ověřeným účinným látkám přinášejí úlevu od bolesti citlivých zubů. Více na www.sensodyne.cz

Portfolio přípravků Sensodyne Pronamel pomáhá chránit zubní sklovinu před kyselinami obsaženými v potravinách a nápojích. Díky speciálnímu složení Sensodyne Pronamel zpevňuje zubní sklovinu, pomáhá ji tak chránit nejen před kyselinami, ale také před zubním kazem.


Odol3dent je samostatná produktová řada výrobků ústní hygieny (zubních past, kartáčků a ústních vod) určená pro náročnější spotřebitele hledající úči nnou prevenci proti problémům, které zubní lékaři ošetřují nejčastěji. Více na www.odol3dent.cz

Aquafresh představuje řadu moderních prostředků ke každodenní péči o chrup a ústní dutinu pro dospělé i děti.


Přípravky proti zánětu dásní a parodontóze

Ústní voda Corsodyl slouží k léčbě problémů dutiny ústní při zánětu dásní, parodontóze, po stomatologických chirurgických zákrocích apod.
Používání ústní vody Corsodyl je vhodné doplnit o unikátní zubní pastu Parodontax, která díky 70% obsahu účinných látek pomáhá zastavit krvácení dásní. Více na www.corsodyl.cz a www.parodontax.cz.

Péče o snímatelné zubní náhrady

Přípravky značky COREGA zajišťují komplexní péči o zubní náhrady. Jsou určeny pro všechny nositele celkových i částečných snímatelných zubních náhrad. Fixační prostředky zajišťují spolehlivou fixaci, pomáhají předcházet ulpívání zbytků jídla pod zubní náhradou a jsou bez obsahu zinku. Čistící tablety zabíjejí 99,9% bakterií způsobujících zápach, odstraňují plak a odolné skvrny a zanechávají zubní náhradu příjemně svěží. Více na www.corega.cz

Léky na snižování hmotnosti

alli je první lék na snížení hmotnosti bez lékařského předpisu. Obsahuje účinnou látku orlistat, která brání vstřebávání části tuků z jídla. Díky tomuto efektu tělo přijímá méně kalorií a začne odbourávat vlastní tukové zásoby. Lék je určen dospělým s BMI (index tělesné hmotnosti) větším než 28. Více na www.alli.cz.

Trávicí obtíže

Přípravek Tums pomáhá při pálení žáhy, nadýmání a při trávicích obtížích.

Opary

Krém Zovirax účinně působí proti všem stádiím oparu.Prostředky proti pocitu sucha v ústech

Řada výrobků Biotène je určena pro pacienty trpící pocitem sucha v ústech (xerostomií), který vzniká důsledkem snížené produkce slin způsobené nedostatečnou funkcí slinných žláz např. při nadměrné medikaci (souběžném užívání 3 a více léčiv), jako vedlejší účinek některých léků (antidepresiva, antihypertenziva, betablokátory) nebo při ozařování oblasti hlavy a krku při onkologických onemocněních.

Výrobky Biotène obsahují substituční komplex 3 enzymů (lysozym, laktoferin, laktoperoxidáza), které jsou přirozeně obsaženy v lidských slinách a nahrazují enzymy chybějící v důsledku xerostomie. Tím pomáhají předcházet množení bakterií a plísní, které jinak mohou způsobovat halitózu (zápach z úst), kandidózy (kvasinková onemocnění, povlak na jazyku), zubní kaz a záněty dásní.

Zvlhčující ústní gel Biotène Oralbalance navíc obsahuje polymery plnící funkci humektantů (zvlhčovadla) a díky tomu přináší okamžitou dlouhotrvající úlevu.


^ Zpět nahoru
Country
Naše produkty

Léky na předpis

>Informace ZDE


Volně prodejné produkty

>Informace ZDE


05.12.2013 12:36